Mrázka zlobil Eichel, ale nakonec dotáhl Detroit k výhře

2. 1. 2016 22:12
Brankář Petr Mrázek dvakrát inkasoval od Jacka Eichela, vycházející hvězdy amerického hokeje, ale nakonec 32 úspěšnými zákroky dotáhl Detroit k výhře 4:3 nad Buffalem.
Petr Mrázek
Petr Mrázek | Foto: Reuters

Buffalo - Brankář Petr Mrázek pomohl v NHL 32 úspěšnými zákroky k vítězství hokejistů Detroitu nad Buffalem 4:3. Hosté na ledě Sabres třikrát vedli, ale výhru jim zajistil až necelé tři minuty před koncem slovenský útočník Tomáš Tatar.

Detroitu ani Buffalu se v poslední době v lize nevedlo. Z konce nepovedené série se radovali Mrázek a spol., kteří oslavili výhru po třech porážkách. Buffalo naopak protáhlo černou sérii na čtyři utkání.

Výsledek NHL:

Buffalo - Detroit 3:4 (0:1, 2:1, 1:2)

Branky: 35. a 38. Eichel, 49. Reinhart - 13. Richards, 28. Sheahan, 43. Zetterberg, 58. Tatar. Petr Mrázek odchytal za Detroit 59:46 minut, z 35 střel inkasoval 3 góly a úspěšnost zásahů měl 91,4 procenta. Střely na branku: 35:23. Diváci: 19.070. Hvězdy zápasu: 1. Eichel (Buffalo), 2. Sheahan, 3. Richards (oba Detroit).