Mozík s Horákem pomohli Podolsku přerušit sérii porážek v KHL

1. 11. 2017 17:37
Vojtěch Mozík s Romanem Horákem pomohli hokejistům Podolsku ukončit sérii tří porážek bez bodového zisku. V utkání na ledě favorizovaného Omsku padl po spolupráci českých hráčů první gól a hosté se nakonec radovali z vítězství 3:2 po samostatných nájezdech. Mozík v přesilové hře v úvodní třetině zužitkoval Horákovu přihrávku a bodoval ve čtvrtém z posledních pěti zápasů. Dominika Furcha v domácí brance pak ještě překonal Arťom Švec-Rogovoj v prostřední třetině dvě minuty poté, co soupeř dokázal vyrovnat. Avangard si vynutil prodloužení gólem pouhých 14 sekund před koncem při hře bez brankáře a zápas pak dospěl do nájezdů, které rozhodla až jedenáctá série.
Roman Horák
Roman Horák | Foto: Michal Eger

Kontinentální hokejová liga:

Novosibirsk - Jokerit Helsinky 2:1, Omsk - Viťaz Podolsk 2:3 po sam. nájezdech (za hosty Mozík 1+0, Horák 0+1), Barys Astana - Slovan Bratislava 5:2, Chanty-Mansijsk - CSKA Moskva 0:5.