Slzy po nedobytém bronzu, sláva i šok v Rusku. V Říhově kariéře nechyběla dramata

jzp jzp
1. 9. 2020 17:00
Český hokej zasáhla smutná zpráva. V pouhých 61 letech zemřel jeden z nejvýznamnějších porevolučních trenérů Miloš Říha, muž s přirozeným respektem. Podívejte se, co ve své kariéře dokázal.

Říha zemřel v Institutu klinické a experimentální medicíny v Praze, kde byl od poloviny srpna hospitalizován. Předtím ležel v Rooseveltově nemocnici v Banské Bystrici, neboť žil na Slovensku.

Zkušený trenér měl zdravotní potíže, jež vzbudily pozornost, už před posledním světovým šampionátem. Tehdy ale strávil jen krátký čas v nemocnici v Nitře, kterou opustil předčasně, když nechtěl zůstat na pozorování. Situaci tehdy označil za banalitu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy