Magnitogorsk se po třech prohrách zvedl. K velkému obratu pomohl i Nestrašil

Aktualizováno 27. 11. 2020 19:58
Gól a přihrávka Andreje Nestrašila pomohly hokejistům Magnitogorsku v KHL k velkému obratu v utkání s Nižněkamskem. Domácí celek, který v polovině zápasu prohrával o tři branky, otočil skóre na 6:4 a odvrátil hrozbu čtvrté porážky za sebou.
Andrej Nestrašil.
Andrej Nestrašil. | Foto: Luboš Vácha

Nestrašil nejprve přihrál na úvodní gól Metallurgu Sergeji Mozjakinovi a připsal si první listopadový bod v lize. Hosté v druhé třetině zvýšili až na 4:1, ale nadějné vedení nedokázali udržet.

V 52. minutě využil český reprezentační útočník přesilovku a vyrovnal, když zblízka usměrnil do sítě přihrávku Taylora Becka. O oba zbývající góly se postaral jeho spoluhráč z útočné formace Andrej Čibisov.

Nestrašil naposledy v KHL zažil dvoubodový zápas 13. září, celkově má v sezoně na kontě osm branek a šest asistencí.

KHL:

Magnitogorsk - Nižněkamsk 6:4 (za domácí Nestrašil 1+1), Kunlun Red Star - Novosibirsk 1:0.