Magnitogorsk si vynutil sedmý zápas, gól Jágra nestačil

Aleš Vávra Aleš Vávra
19. 3. 2011 15:18
6. zápas: Magnitogorsk - Omsk 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Magnitogorsk - Napínavé čtvrtfinále play off Kontinentální hokejové ligy mezi Omskem a Magnitogorskem se dočká rozuzlení až v rozhodujícím sedmém zápase.

Hokejisté Omsku totiž nevyužili možnost ukončit sérii a prohráli na ledě svého soupeře 2:1. Nejlepšímu týmu základní části soutěže nepomohl ani gól české hvězdy Jaromíra Jágra, který vyrovnával na 1:1. V poslední minutě odvrátil třetí prodloužení v sérii za sebou svým gólem Čistov.

Marek s Irglem zařídili vyrovnání stavu s Petrohradem
Omsk po dalším prodloužení otočil sérii. Jágr se trefil

Jaromír Jágr se trefil podruhé za sebou. Omsku znovu chyběl nejlepší střelec základní části Roman Červenku kvůli přetrvávajícím problémům se zády.

Omsk tak čeká na domácím ledě sedmý rozhodující zápas. Podobnou situaci už favorit zažil v předchozím kole, kdy rozhodl v posledním možném duelu sérii s podceňovaným Nižněkamskem.