Divoká oslava prvního gólu. Maďarský hokejista prolétl plexisklem

Sport Sport
3. 11. 2020 15:15
Zcela jedinečnou oslavu gólu za sebou má 18letý obránce týmu MAC Budapešť. Markovi Csollakovi se podařilo v zápase maďarské Erste ligy dát gól hned v úvodní třetině. Jak to tak hokejisté už dělávají, i Marko chtěl svůj první zápis v kategorii dospělých oslavit nárazem do bočního mantinelu, jenže plexisklo jeho náraz nevydrželo a Marko jím doslova proletěl.
Maďarský hokejista při oslavě gólu prolítl sklem | Video: Associated Press

MAC i díky tomuto zásahu zdolal tým Fehérvári Titánok 4:3 po prodloužení a upevnil si své suverénní první místo tabulky.

 

Právě se děje

před 47 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy