Leška dostal stopku za nezaplacenou pokutu. Klub vše vyřešil

ČTK ČTK
Aktualizováno 24. 10. 2014 11:24
Petr Leška ze Zlína nezaplatil pokutu za nafilmovaný pád a disciplinární komise extraligy mu proto zastavila činnost do doby, než ji uhradí.
Petr Leška má v případě neuhrazení pokuty pozastavenou činnost
Petr Leška má v případě neuhrazení pokuty pozastavenou činnost | Foto: Lukáš Drštička

Praha - Hokejový útočník Zlína Petr Leška nezaplatil pokutu za nafilmovaný pád a disciplinární komise extraligy mu proto dnes zastavila činnost. Zlínský klub ale okamžitě situaci vyřešil a Leška tak do večerního zápasu 15. kola proti Brnu může nastoupit.

"Předpokládám, že ještě dnes pokutu zaplatí. Už jsme to s ním i se svazem řešili. Do oběda bude vše v pořádku," řekl jednatel mistrovského klubu Patrik Kamas ČTK. Za necelé dvě hodiny se tak i stalo. "Petr může hrát," uvedl Kamas a jeho informace následně potvrdil i Český svaz ledního hokeje.

Proč Leška pokutu ve stanoveném termínu nezaplatil, netuší. "O tom jsme se nebavili, nebyl na to prostor," uvedl Kamas.

Disciplinární komise potrestala Lešku za nafilmovaný pád 23. září a zlínský útočník měl měsíc na to, aby deset procent ze svého základního platu odeslal na účet svazu. To se ale nestalo, proto hokejový svaz dnes hráče i klub informoval, že mu do doby uhrazení pokuty zastavuje činnost.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy