Langmajer bude hokejový Lavi. Internetový seriál Lajna už se točí v Havířově

Tvůrci úspěšného seriálu Vyšehrad točí nový kousek z hokejového prostředí. Podívejte se.
„Po dlouhých letech mého herectví se stalo poprvé, aby mě někdo oslovil s projektem takového internetového seriálu. Neváhal jsem a roli přijal," řekl Langmajer, který ztvární roli trenéra Hrouzka.
Natáčet se začalo v Havířově, na snímku společně s Langmajerem jeden z tvůrců Martin Tošenovský.
Na zimním stadionu se snímaly první scény, které svou krasobruslařskou tematikou připomínaly legendární film Ledové ostří.
Seriál Lajna prý bude založen na podobném principu jako oblíbený Vyšehrad. Půjde o internetový seriál tvořený krátkými epizodami.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Sport, Dalibor Sosna
28. 4. 2017 8:24
Tvůrci úspěšného seriálu Vyšehrad točí nový kousek z hokejového prostředí. Podívejte se.
 

Právě se děje

před 47 minutami

Piloti formule 1 Räikkönen i Giovinazzi zůstávají v Alfě Romeo

Finský veterán Kimi Räikkönen i Antonio Giovinazzi budou také v příští sezoně mistrovství světa formule 1 jezdit za stáj Alfa Romeo. Švýcarský tým o prodloužení spolupráce s oběma piloty informoval na svých internetových stránkách.

Jednačtyřicetiletý Räikkönen je nejstarším pilotem ve startovním poli. Na kontě má 21 vítězství a v roce 2007 se s Ferrari stal mistrem světa. Finský jezdec ve formuli 1 závodil i za McLaren a Lotus a je také rekordmanem v počtu startů, kterých má na kontě 324. V týmu Alfy Romeo působí od loňska.

Šestadvacetiletý Giovinazzi si první start v F1 připsal před třemi lety v barvách Sauberu. První kompletní sezonu odjel loni po přejmenování týmu na Alfa Romeo, kdy díky pátému místu ve Velké ceně Brazílie zaznamenal dosud nejlepší výsledek v kariéře. V probíhajícím ročníku italský pilot byl nejlépe devátý.

před 1 hodinou

Aerolinky Air France-KLM se propadly do miliardových ztrát, kvůli pokračující krizi se bojí dalšího zhoršení

Francouzsko-nizozemská letecká společnost Air France-KLM se ve třetím čtvrtletí propadla do provozní ztráty 1,05 miliardy eur (28,8 miliardy Kč) ve srovnání se ziskem 909 milionů eur ve stejném období loni. Firma v pátek také varovala před dalším zhoršením, neboť rostoucí počet případů nákazy novým koronavirem přináší v mnoha zemích další cestovní omezení.

Ztráta za uplynulé čtvrtletí ale byla nižší, než čekali analytici. Ti ji odhadovali na 1,24 miliardy eur, uvedla agentura Reuters. Výnosy klesly o 67 procent na 2,52 miliardy eur (69 miliard Kč), zatímco analytici počítali s poklesem pouze na 2,79 miliardy eur.

Zdroj: ČTK
Další zprávy