KVÍZ Poznáte české hokejisty v Soči?

Jak dobře znáte české hokejisty, kteří jedou na olympiádu v Soči? Vyzkoušejte své znalosti a postřeh v našem kvízu.
7 bodů: Jsem útočník, hraju v NHL, kam jsem byl draftován z juniorky Kladna.
6 bodů: Mám bronz z MS 2012, kde jsem vstřelil mj. důležitý gól v zápase o třetí místo.
5 bodů: V roce 2009 jsem onemocněl ptačí chřipkou.
4 body: Mám na svém kontě několik velmi cenných trofejí: Stanley Cup, Zlatou hokejku a byl jsem nejlepší v hodnocení +/- v celé NHL.
Foto: Aktuálně.cz
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
2. 1. 2014 19:08
Jak dobře znáte české hokejisty, kteří jedou na olympiádu v Soči? Vyzkoušejte své znalosti a postřeh v našem kvízu.

Poznejte české hokejisty podle odkrývajících se fotografií a nápověd.

 

Právě se děje

před 47 minutami

Ozbrojenci zastřelili na vancouverském letišti muže, podle úřadů šlo o válku gangů

Na mezinárodním letišti sloužícím kanadskému městu Vancouver zastřelili neznámí ozbrojenci v neděli 28letého muže. V pondělí o tom informovala agentura AP s odvoláním na kanadské úřady. Osmadvacetiletý muž byl zastřelen nedaleko odletové haly.

Policie byla přivolána na letiště krátce po 15:00 místního času v neděli a podařilo se jí zastavit auto s dvěma podezřelými. Ti na policisty zahájili palbu a ujeli. Policie našla vozidlo v plamenech o 28 kilometrů dál.

Kanadské úřady uvedly, že oběť byla policii známá a že incident souvisí s konfliktem mezi zločineckými gangy, jehož byla oblast v poslední době svědkem. Letiště zůstává otevřené.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v Coloradu zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy