Kovář si připsal další asistence, pomohl ke dvěma bodům

18. 9. 2013 18:06
Jan kovář.
Jan kovář. | Foto: Michal Eger

Magnitogorsk - Jan Kovář pomohl dvěma asistencemi Magnitogorsku k výhře 3:2 v prodloužení nad Novosibirskem.

Český útočník dnes zaznamenal v KHL už šestý bod v šesti zápasech (1+5), když přihrál na oba góly svého týmu v normální hrací době. Ve 3. minutě prodloužení pak rozhodl Zaripov.

Na výhrách svých týmů se podíleli také Petr Koukal z Nižněkamsku, který vstřelil gól do sítě Chabarovsku, a Petr Čáslava, jenž asistoval u jedné branky Čerepovce Záhřebu. Oba týmy vyhrály shodně 6:2.

Kontinentální hokejová liga:

Čeljabinsk - Novokuzněck 5:1, Magnitogorsk - Novosibirsk 3:2 v prodl. (za domácí Kovář 0+2), Ufa - Vladivostok 4:1, Čerepovec - Záhřeb 6:2 (za domácí Čáslava 0+1), Jaroslavl - Spartak Moskva 1:2 po sam. nájezdech, Nižněkamsk - Chabarovsk 6:2 (za domácí Koukal 1+0), Atlant Mytišči - Doněck 1:0, Petrohrad - Dinamo Minsk 5:1.