Koukal ukončil dvěma brankami střelecký půst v KHL

25. 10. 2016 20:38
Hokejista Petr Koukal se dvakrát trefil za Jekatěrinburg, v této sezoně KHL má na kontě pět gólů.
Petr Koukal na MS 2015 v Česku.
Petr Koukal na MS 2015 v Česku. | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Útočník Petr Koukal z Jekatěrinburgu ukončil více než měsíční střelecký půst v Kontinentální hokejové lize. Český reprezentant pomohl Avtomobilistu k výhře 5:2 v Nižněkamsku dvěma brankami.

Čtyřiatřicetiletý Koukal vstřelil na ledě týmu, jehož barvy oblékal v letech 2012-2014, poslední dva góly svého mužstva. Ve 29. minutě tečí v přesilovce zvýšil na 4:1 a ve 37. minutě po závaru stanovil konečné skóre. Mistr světa z roku 2010 má na kontě v této sezoně pět branek.

Kontinentální hokejová liga:

Vladivostok - Chabarovsk 2:1, Kazaň - Barys Astana 2:1, Lada Togliatti - Chanty-Mansijsk 4:3, Nižněkamsk - Jekatěrinburg 2:5 (za hosty Koukal 2+0), CSKA Moskva - Záhřeb 3:1, Petrohrad - Slovan Bratislava 6:1 (za hosty Nedorost 0+1).