FOTO Kometa trénovala poprvé za Lužánkami, Ton krvácel

Pojďte se s námi podívat, jak probíhal první trénink Komety pod otevřeným nebem...
Na ledové ploše začalo bruslení veřejnosti již koncem roku, hokejisté Komety si zdejší podmínky vyzkoušeli až v sobotu dopoledne.
Venkovní teplota minus dva stupně donutila některé hráče navléct na helmy kulichy. To však v zápase extraligy nebude možné.
Zhruba hodinový trénink si užíval i kouč Alois Hadamczik. "Vrátili jsme se do mladých let, kdy se hrávalo na rybníku. Je to jiné než v hale. Musíme si na ty podmínky zvyknout," řekl.
Organizátoři zpřístupnili jednu z tribun veřejnosti. Dle odhadů se na Kometu přišlo podívat více než dva tisíce fanoušků.
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
2. 1. 2016 13:14
Brněnská Kometa si poprvé zatrénovala pod otevřeným nebem v improvizované aréně za Lužánkami. V neděli po poledni tam odehraje před tisícovkami fanoušků extraligový zápas proti Plzni.

Brno - Den před prvním zápasem v rámci brněnských Hokejových her vyzkoušela Kometa led na improvizovaném stadionu za Lužánkami s kapacitou vyšší než dvacet tisíc míst. Již v neděli po poledni se zde utkání s Plzní.

Otevřený trénink, kterému přihlíželo více než dva tisíce diváků, nedopadl zrovna nejlépe pro útočníka Petra Tona. Ten utrpěl krvavé zranění v obličeji. Pojďte se s námi podívat, jak to za Lužánkami v sobotu dopoledne vypadalo.  

 

Právě se děje

Další zprávy