Knížka lepší než sparťanské trápení. Pražanům se hon na mečbol nezdařil

Prohlédněte si fotografie ze čtvrtého extraligového finále, v němž hokejisté Liberce porazili v O2 areně pražskou Spartu 4:1.
To fanoušci Liberce si úterní podvečer v O2 areně užili, vždyť Bílí Tygři vyhráli 4:1 a srovnali stav série na 2:2.
Severočeši postrádali potrestané útočníky Vampolu a Lakatoše, v brance dostal od začátku šanci místo jedničky Lašáka Schwarz, který dochytal pondělní duel.
Tygři byli aktivnější a gólman Pöpperle byl v permanenci od první minuty, kdy se jej pokusil překvapit objetím branky Valský.
Liberec se do vedení nedostal ani v úvodní přesilovce, při které sice na dvě minuty uzamkl bránící čtveřici v obranném pásmu, gól ale dát nedokázal.
Sport Zlata Vostrá, Sport
19. 4. 2016 23:59
Prohlédněte si fotografie ze čtvrtého extraligového finále, v němž hokejisté Liberce porazili v O2 areně pražskou Spartu 4:1 a srovnali stav série na 2:2.