Klepiš pomohl dvěma góly k výhře nad Magnitogorskem

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
14. 1. 2012 17:45
Dynamo - Magnitogorsk 4:1 (Klepiš 2+0, Novák 0+1)

Moskva - Jakub Klepiš pomohl v sobotním zápase Kontinentální hokejové ligy dvěma góly k výhře Dynama Moskva 4:1 nad Magnitogorskem.

Klepiš, který se prosadil po sedmizápasovém střeleckém půstu, dal oba své góly už v první třetině. Na ten druhý mu v přesilovce nahrál reprezentační spoluhráč Filip Novák.

Magnitogorsk tak utrpěl teprve druhou porážku z posledních 14 zápasů a na vedoucí tým Východní konference z Čeljabinsku ztrácí stále tři body. Dynamo si pojistilo druhé místo v Západní konferenci.

Poprad prohrál popáté v řadě, Omsk nedal gól Ufě

Jeden bod pomohli Chabarovsku zajistit i nejproduktivnější Češi v soutěži Petr Vrána a Jakub Petružálek, kteří asistovali u vedoucí branky svého týmu na ledě Spartaku Moskva.

Amur však vedení neudržel a prohrál 1:2 v prodloužení. Přesto si udržel třetí místo ve Východní konferenci.

Čerepovec - Novokuzněck 4:3 po sam. nájezdech, Dynamo Moskva - Magnitogorsk 4:1 (za domácí Klepiš 2+0 a Novák 0+1), Spartak Moskva - Chabarovsk 2:1 v prodl. (za hosty Petružálek a Vrána 0+1), Viťaz Čechov - Novosibirsk 4:6, Nižnij Novgorod - Omsk 2:3.