30. 9. 2010 21:50
Kladno - Karlovy Vary 1:2
Kladno zatím příliš důvodů k radosti nemá
Kladno zatím příliš důvodů k radosti nemá | Foto: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec

Kladno - Stále bez vítězství a na posledním místě v tabulce zůstávají hokejisté Kladna.

Ti ve čtvrteční předehrávce šestého kola nestačili v domácím prostředí na Karlovy Vary a po výsledku 1:2 mají na svém kontě jen jeden bod.

Slavia a Zlín si z předehrávek vezou překvapivé výhry
Vítkovice vyhrály na Slavii. Překazily Růžičkovi rekord

Západočeši šli do vedení už po dvou minutách hry, kdy se trefil Sailer. Krok však ještě v první třetině srovnal Sacha Treille, kterého Kladno nedávno získalo z Vítkovic.

Špatné výsledky se promítly i do návštěvnosti. Zápas vidělo konkrétně jen 1529 diváků. A ti nakonec odcházeli ještě rozhořčenější. Na záčátku třetí třetiny totiž domácí nejprve neproměnili početní výhodu a prakticky vzápětí dostali rozhodující gól.

Na pas Skladaného si najel Melenovský a překonal brankáře Cikánka podruhé. Karlovy Vary tak po zápase poskočily už na desáté místo.