Kladno je znovu poslední. Boleslav zdolala Karlovy Vary

Sport Sport, Red Spo
14. 3. 2010 20:06
Brno - Kladno 3.1, M.Boleslav - K.Vary 2.1

Praha - Hokejisté Kladna jsou opět na dně extraligové tabulky. Středočeši prohráli nedělní důležitý zápas na hřišti brněnské Komety 1:3, a znovu tak spadli na poslední příčku v tabulce o udržení.

Toto místo, zajišťující baráž, jim pak později přenechala Mladá Boleslav, která o pár desítek minut později zdolala Karlovy Vary 2:1.

Kladno drželo v tradičně vyprodané hale Rondo nerozhodný stav do osmadvacáté minuty, kdy během přesilové hry prostřelil gólmana Cikánka Divíšek.

Tým trenéra Vejvody bojoval, ale jak Diviš, tak ani Berle skvěle chytajícího Hoviho nepřekonali. Kometa tak podruhé udeřila čtrnáct minut před koncem, kdy se prosadil Kamil Brabenec.

Hosté sice ještě snížili díky nekompromisnímu zakončení Diviše, ale jejich šance na bodový zisk uhasil v samotném závěru střelou do prázdné brány Jiří Dopita.