KHL začala triumfem Dynama v repríze finále nad Traktorem

4. 9. 2013 20:00
Hokejisté Dynama Moskva, vítězové posledních dvou ročníků KHL, v úvodu nové sezony porazili v repríze posledního finále Čeljabinsk 5:1. | Foto: Lenka Rybaříková

Moskva - V úvodním zápase nového ročníku Kontinentální hokejové ligy, který byl zároveň reprízou finále posledního ročníku, zvítězili obhájci titulu z Dynama Moskva nad Traktorem Čeljabinsk 5:1.

Vítěz posledních dvou ročníků sice prohrával po první třetině 0:1, ještě ve druhé třetině však skóre otočil a třemi góly v závěrečné části své vítězství potvrdili.

Z vítězství se radovali i čeští hokejisté Filip Novák a Marek Kvapil, na straně poražených byl jejich krajan Jan Bulis.