Kašpar zařídil Chanty-Mansijsku výhru v prodloužení

Aktualizováno 27. 10. 2014 20:32
Útočník Lukáš Kašpar rozhodl v Kontinentální hokejové lize o vítězství Chanty-Mansijsku na ledě Astany 3:2 v prodloužení.
Lukáš Kašpar.
Lukáš Kašpar. | Foto: CPA Eduard Erben

Moskva - Útočník Lukáš Kašpar rozhodl v Kontinentální hokejové lize o vítězství Chanty-Mansijsku na ledě Astany 3:2 v prodloužení. Mistr světa z roku 2010 ukončil zápas proti svému bývalému týmu v 62. minutě gólem v přesilovce.

Kašpar skóroval po devíti utkáních a připsal si sedmou branku v sezoně, kterou Jugře pomohl přerušit sérii čtyř porážek.

Vladimír Sobotka přispěl asistencí k vítězství Omsku 3:0 nad Čeljabinskem. Avangard potvrdil tradici z posledních osmi zápasů, v nichž lídr Černyševovy divize pravidelně střídá porážky a výhry.

Kontinentální hokejová liga:

Omsk - Čeljabinsk 3:0 (Sobotka 0+1), Barys Astana - Chanty-Mansijsk 2:3 v prodl. (za hosty Kašpar 1+0), Ufa - Nižněkamsk 2:3 po sam. nájezdech, Atlant Mytišči - Vladivostok 2:3 v prodl. (za hosty Kolář 1+0), Dynamo Moskva - Dinamo Riga 3:4 (za hosty Sedláček 0+1), Jaroslavl - Petrohrad 3:2 po sam. nájezdech (za domácí Novotný 0+1), Kazaň - Magnitogorsk 0:1 (Kovář 0+1), Viťaz Podolsk - Jokerit Helsinky 0:2, Dinamo Minsk - Chabarovsk 3:2 po sam. nájezdech (za domácí Krajíček 0+1).