Vary nestačily na Mytišči, připsaly si druhou prohru

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
28. 8. 2013 13:14
Karlovy Vary prohrály v Ufě druhý z desíti přípravných zápasů před novou sezonou. Ve středu nestačily na Atlant Mytišči
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: CPA - Eduard Erben

Ufa - Druhou porážku v přípravě a současně i na turnaji O pohár republiky Baškortostánsi připsali hokejisté extraligových Karlových Varů.

Západočeši ve středu nestařili na účastníka KHL Atlant Mytšiči, kterému podlehli 2:5. O góly Karlovarských se postarali Radim Hruška a Tomáš Rohan.

Svěřenci Richarda Žemličky během zápasu dvakrát dotáhli náskok soupeře, jenže dvě branky ze závěru druhé třetiny je poslaly k ledu. Ve třetí části pak už jen moskevský klub pečetil výsledek trefou do prázdné branky v poslední minutě.

V posledním zápase na turnaji zítra čeká Energii Avangard Omsk.

Pětkrát inkasovali i Oceláři

Ve středu inkasoval pě branek od účastníka Kontinentální ligy také extraligový Třinec, který podlehl v Jekatěrinburgu Sibiru Novosibirsk 1:5.

Jediný gól semifinalisty minulé sezony extraligy vstřelil veterán Jan Peterek.

Hokejový turnaj republiky Baškortostán v Ufě:

HC Energie Karlovy Vary - Atlant Mytišči 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Branky: 4. R. Hruška, 33. T. Rohan - 26. a 37. Engqvist, 3. Levickij, 35. Ševčenko, 60. Kadějkin.

Přípravný hokejový zápas - turnaj v Jekatěrinburgu:

HC Oceláři Třinec - Sibir Novosibirsk 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
Branky: 6. Peterek - 7. Lemťugov, 10. Enlund, 19. Kudroč, 27. Vorošilo, 52. Monya.