Kanonádou ve třetí třetině srovnalo New Jersey na 1:1

Obrat v utkání dokonal svým gólem Clarkson
Mnohem víc práce měl však jeho protějšek z Philadelphie Ilja Bryzgalov.
Brodeur sice kapituloval už ve 3. minutě z hole Matta Reada, poté však své spoluhráče podržel.
Gólovou radost si hosté zopakovali celkem čtyřikrát.
Hit Timonena na Clarksona.
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
1. 5. 2012 8:41

Praha - Hokejisté New Jersey zvítězili v druhém utkání semifinále Východní konference na ledě Philadelphie 4:1 a srovnali stav série na 1:1.

Flyers dlouho drželi vedení, které jim ve 3. minutě zajistil Read. Svůj těsný náskok úporně bránili a hosté se i přes velkou střeleckou převahu (poměr střel ve druhé třetině 2:12) stále nemohli prosadit.

Vysvobození Ďáblů přišlo až ve třetí části, v níž trefami Lassona, Clarksona, Zajace a Salvadora výsledek zcela otočili.

VIDEO Ovečkin rozhodl o výhře Capitals, Kings excelují
Voráček výrazně přispěl k první výhře Flyers nad Jersey

"Nepřekvapilo mě, že jsme podali mnohem lepší výkon než v prvním utkání. Tam byly jasné objektivní důvody, proč nám chyběla šťáva. Ale věděl jsem, že se z toho dostaneme, i bez Ilji. S absencí klíčových hráčů se potýkáme celou sezonu a jsme na to zvyklí. Opravdu jsem věřil, že dnes odehrajeme skvělý zápas a také se tak stalo," prohlásil trenér Devils Peter DeBoer.

Série se nyní přesouva na led New Jersey, kde ve čtvrtek a v neděli pokračuje dalšími dvěma duely.