Jihlava si po roce znovu zahraje baráž, v sedmém utkání s Kladnem jí stačil jediný gól

Aktualizováno 24. 3. 2017 19:47
Hokejisté jihlavské Dukly si po roce zahrají baráž o Tipsport extraligu. V sedmém utkání semifinálové série WSM ligy proti Kladnu zvítězila Jihlava díky jedinému gólu Diviše z dvanácté minuty. Rytířům se tak nepovedlo dokonat rozjetý obrat do konce.
Radost hokejistů Jihlavy
Radost hokejistů Jihlavy | Foto: ČTK

Jihlava - Hokejisté Jihlavy porazili v rozhodujícím sedmém zápase semifinále první ligy Kladno 1:0 a zajistili si postup do baráže o extraligu. O jediný gól utkání se postaral již ve 12. minutě v oslabení Richard Diviš, čisté konto udržel Miroslav Svoboda.

Dukla doplní v baráži České Budějovice, které v druhém semifinále první ligy porazily Slavii 4:1 na zápasy. Z extraligy budou účast mezi elitou hájit Pardubice a Karlovy Vary. Dvanáctikolová baráž odstartuje v úterý.

Semifinále play off první hokejové ligy - 7. zápas:

Dukla Jihlava - Rytíři Kladno 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Branka: 12. Diviš. Rozhodčí: Roman Svoboda, Kubičík - Kis, Špringl. Vyloučení: 3:3, navíc Cetkovský (Kladno) 10 min. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 5911. Konečný stav série: 4:3.