VIDEO Jako zamlada: Eliáš zmátl gólmana. Ten nevěděl, čí je

Sport Sport
4. 4. 2015 9:00
Podívejte se, jak Patrik Eliáš v nájezdu dokonale zmátl Dustina Tokarského.
Podívejte se, jak Patriik Eliáš v nájezdu dokonale zmátl Dustina Tokarského. | Video: YouTube

East Rutherford - Útočník Patrik Eliáš to má prostě v rukou a ani v  38 letech neztratil nic ze své hokejové chytrosti. O schopnostech hvězdy New Jersey se v nočním zápase NHL přesvědčil brankář Montrealu Dustin Tokarski. A šla mu z něj doslova hlava kolem.

Eliáš se rozjel s pukem v samostatných nájezdech, které měly za stavu 23:2 rozhodnout o vítězi duelu.

Rodák z Třebíče si najel zeširoka. Pak začal a "kvedlal" hokejkou tak důmyslně, že zmatený Tokarski hledal puk u své levé tyčky, zatímco Eliáš právě bez problémů blafákem do forhendu zavěsil do prázdné opačné části branky. Devils díky tomuto povedenému kousku vyhráli 3:2.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Správce Březinova ostravského areálu s nezdaněným lihem poslal soud na devět let do vězení

Olomoucký krajský soud potrestal správce Březinova ostravského areálu Ivana Kováříka devíti lety a dvěma měsíci vězení. Podle soudu byl členem organizované zločinecké skupiny Radka Březiny, která obchodovala s nezdaněným lihem, a má podíl na škodě ve výší 364 milionů korun. Tomáše Pantlíka, který se staral o sklad v Olomouci, soud zprostil obžaloby. Dospěl k závěru, že žalovaný skutek není trestným činem. Oba muži byli poslední obžalovaní z hlavní větve Březinovy kauzy. Čítala osm obžalovaných, ostatní už byli pravomocně odsouzeni. Žalobce si v případě Pantlíka na místě odvolal. Odvolání bude podávat i Kovářík, kauza tak míří k vrchnímu soudu.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Na místě kromě hasičů zasahovali také policisté a záchranáři. "Zraněný byl ošetřen. Jeho zdravotní stav nevyžadoval převoz do zdravotnického zařízení, takže byl ponechán na místě," řekla mluvčí krajské záchranné služby Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy