Jak si vedou čeští mladíci v zámoří? Září Simon, Vrána nebo Stránský

Podívejte se, jak se vede českým mladíkům v zámoří.
Dominik Simon loni zažil pohádkový rok. Po sezoně ho draftoval Pittsburgh, na jehož farmě ve Wilkes-Barre patří jako nováček k nejproduktivnějším hráčům týmu. V prvních 8 zápasech si drží bodový průměr na utkání.
Další nováček v AHL Jakub Vrána se do prvního týmu Washingtonu ještě neprobojoval, ale svými výkony si o šanci určitě říká. Také Vrána si drží bodový průměr na zápas.
Matěj Stránský na farmě v Texasu začíná už třetí ročník a zatím ho rozehrál výborně, v 8 utkáních si připsal 9 kanadských bodů. Bude Stránský po Radkovi Faksovi dalším Čechem, kterého si Dallas vytáhne z farmy do prvního týmu?
Jakub Nakládal v sedmadvaceti letech nepatří mezi zelenáče, ale na severoamerických kluzištích je tomu tak. Po povedeném mistrovství přišlo laso z Calgary, kde zatím zažil jen několik večerů na tribuně. Na farmě odehrál 2 utkání a připsal si 3 asistence.
Foto: Reuters
David Janeczek David Janeczek
2. 11. 2015 13:41
Na severoamerických kluzištích se prohání několik po hokeji v nejlepší lize na světě hladových českých hráčů. V AHL září především čeští nováčci. Dominik Simon s Jakubem Vránou si drží bodový průměr na zápas. Špatně si nevede ani dvaadvacetiletý Matěj Stránský, který kroutí na farmě Dallasu Stars už třetí sezonu. Na šanci číhá i Jakub Nakládal.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Americká vláda se zaměří na platby v kryptoměnách při kyberútocích, uvádí The Wall Street Journal

Americká vláda chce ztížit hackerům možnost využívat kryptoměny k ziskům při kyberútocích. Chystá několik kroků včetně sankcí, píše s odvoláním na zdroje obeznámené se situací deník The Wall Street Journal (WSJ). Platit by tato opatření podle listu mohla začít už příští týden.

Kabinet připravuje nové pokyny ohledně rizik spojených s usnadňováním takových plateb požadovaných jako výkupné při digitálních útocích. V plánu jsou pokuty a další postihy.

Další zprávy