Magnitogorsk rozhodl o vítězství v poslední minutě
Jaromír Jágr si playoff Kontinentální ligy přeci jen zahraje
Jaromír Jágr si playoff Kontinentální ligy přeci jen zahraje | Foto: Jiří Šidliák, Avangard Omsk

Magnitogorsk - Český útočník ve službách Omsku Jaromír Jágr se v play off Kontinentální hokejové ligy přeci jen představí.

Sibiřskému týmu zachránil postup do vyřazovacích bojů Magnitogorsk, který ve čtvrtek, v závěrečný den základní části soutěže zvítězil 2:1 na ledě Čerepovce gólem z poslední minuty.

Kdyby v utkání uspěl Čerepovec, sesadil by Omsk z poslední postupové šestnácté pozice. Avangard se v prvním kole play off střetne s Ufou.

O vítězství Magnitogorsku se zasloužil i Jan Marek, jenž v 24. minutě vstřelil první gól zápasu po přihrávce Tomáše Rolinka.

Z tohoto vítězství má pak nepochybně radost i Jakub Klepiš, či Adam Svoda, kteří v Omsku taktéž působí.