Jágr vs. Selänne: Raduje se Dallas, legendy bodově mlčely

9. 2. 2013 6:15
Dallas porazil v noci Anaheim 3:1. Oba veterání - Jaromír Jágr i Temmu Selänne ale mlčeli. Závod o krále evropských střelců NHL pokračuje.
Dallas vyhrál i potřetí v řadě. Jágr se tentokrát bodově neprosadil
Dallas vyhrál i potřetí v řadě. Jágr se tentokrát bodově neprosadil | Foto: Reuters

Dallas - Hokejisté Dallasu porazili v jediném utkání pátečního programu NHL na svém ledě Anaheim 3:1 a připsali si třetí výhru v řadě.

Čeští útočníci ve službách Stars Jaromír Jágr a Tomáš Vincour v zápase nebodovali. Stejně jako finská legenda Teemu Selanne, která s Jágrem bojuje o krále evropských střelců v zámořské soutěži.

Selänne i po dnešku na Jágra ztrácí dva góly.

Základ úspěchu položili domácí v úvodní třetině, v níž Trevor Daley a Jamie Benn potrestali dvě vyloučení Brada Staubitze a dostali tým do dvoubrankového trháku.

V prostřední části byli aktivnější hosté a gólem Nicka Bonina snížili, ale závěrečná třetina už byla zase v režii Stars. V ní soupeři dovolili jen jednu střelu a gólem Loui Erikssona získali v 53. minutě zpět dvoubrankový náskok.

Dallas - Anaheim 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky: 9. Daley, 13. Benn, 53. Eriksson - 36. Bonino.