Jágr se dočkal. Jeho centr Barkov se po zranění vrací do sestavy

ČTK Sport ČTK, Sport
16. 11. 2015 11:55
Finský hokejový útočník Aleksander Barkov, který vynechal deset zápasů se zlomenou pravou rukou, se v dnešním domácím utkání NHL proti Tampě Bay vrátí do sestavy Floridy. Dvacetiletý centr se zařadí zpět do elitní formace k Jaromíru Jágrovi a Jonathanu Huberdeauovi.
Elitní formace Floridy je zpět pohromadě.
Elitní formace Floridy je zpět pohromadě. | Foto: Reuters

Sunrise - Finský hokejový útočník Aleksander Barkov, který vynechal deset zápasů se zlomenou pravou rukou, se v dnešním domácím utkání NHL proti Tampě Bay vrátí do sestavy Floridy. Dvacetiletý centr se zařadí zpět do elitní formace k Jaromíru Jágrovi a Jonathanu Huberdeauovi.

Barkov trénoval s Panthers v pátek a na ledě byl i v sobotu ráno, ale do duelu na ledě Tampy Bay nezasáhl. V dnešní odvetě proti Lightning se už může těšit na návrat po téměř čtyřech týdnech. V úvodu sezony si připsal v sedmi zápasech šest bodů za tři branky a stejný počet asistencí.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy