Jágr: Před deseti lety se mi smáli, že budu hrát v roce 2015. A teď už máme 2016

Sport Video Sport, Video
4. 1. 2016 14:37
Podívejte se na exkluzivní video z americké Floridy, kde brzy 44 letý Jaromír Jágr dál překonává historické rekordy i očekávání hokejové veřejnosti.
Podívejte se na exkluzivní reportáž z Floridy | Video:

Miami - Když prý před 10-15 lety Jaromír Jágr říkával novinářům, že bude hrát ještě v roce 2015, smáli se mu. Letopočet se přehoupl ještě o jeden rok dál a Jágr stále nejen že v NHL nastupuje, ale dokonce v ní září.

Na prahu svých 44. narozenin překonává jeden rekord za druhým, táhne Floridu góly i body do play off a dokonce se objeví i v All Star Game, kde si naposledy zahrál před 12 (!) lety. Není divu, že nepřestává fascinovat zámořskou hokejovou veřejnost.

Jak se českému útočníkovi na slunné Floridě vede se podívejte v exkluzivní reportáži Aktuálně.TV.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Březina na MS v kanoistickém maratonu podlehl jen obhájci titulu

Kanoista Jakub Březina se stal vicemistrem světa v maratonu. Český reprezentant na šampionátu v Číně přidal stříbro ke čtvrtečnímu bronzu z krátké trati.

Březinu porazil o deset sekund španělský kanoista Manuel Campos, který obhájil loňské prvenství a získal čtvrtý titul. Čtyřiatřicetiletý favorit nezískal z posledních třinácti šampionátů medaili jen v roce 2008.

Jan Dlouhý závod na 26 kilometrů se šesti přeběhy nedokončil, mezi kajakáři byli Anna Kožíšková osmá a Jakub Adam jedenáctý. Tituly získali premiérově Dán Mads Pedersen a podruhé za sebou Vanda Kiszliová z Maďarska.

V neděli jsou v Číně na programu závody dvoučlenných posádek a Březina s Dlouhým budou na C2 obhajovat bronz z minulého šampionátu v Portugalsku. Už v pátek skončily v Šao-Singu na třetím místě mezi juniorkami kajakářky Adéla Házová s Kateřinou Zárubovou.

Další zprávy