Jágrovi se na Utkání hvězd nechce, ale pojede. Jinak by dostal trest

Ondřej Kuchař Ondřej Kuchař
25. 1. 2016 7:42
Jaromír Jágr v rozhovoru pro americký deník Miami Herald přiznal, že se mu do Nashvillu na zápas All Star Game nechce, ale pravděpodobně se v něm přece jenom představí.
Jaromír Jágr svou účast v Nashvillu stále zvažuje.
Jaromír Jágr svou účast v Nashvillu stále zvažuje. | Foto: Reuters

Florida - Jaromír Jágr v rozhovoru pro americký deník Miami Herald přiznal, že se mu do Nashvillu na zápas All Star Game NHL nechce, ale pravděpodobně se v něm přece jenom představí.

"Čeká mě ještě třicet důležitých zápasů s Floridou, na které musím být stoprocentně připravený. Navíc formát toho zápasu 3 na 3 mě může v mém věku zabít," zažertoval Jágr.

Pokud by se však česká osmašedesátka nakonec rozhodla Utkání hvězd vynechat a zdůvodnila to například zraněním, dostala by pak distanc na jeden soutěžní zápas. A to by Florida ani samotný Jágr nechtěli, přišel by totiž o zápas s Washingtonem.

V roce 2009 byli za neúčast takto potrestáni Pavel Dacjuk a Nicklas Lidström z Detroitu, loni se trestu nevyhnul ani hvězdný kapitán Pittsburghu Sidney Crosby.

Informaci o přislíbení Jágrova startu zveřejnil na svém Twitteru novinář Miami Herald George Richards: 

Brzo čtyřiačtyřicetiletý autor letošních patnácti branek fanoušky několikrát prosil, ať pro něj nehlasují. Ti však neposlechli a Jágr by měl být kapitánem Atlantické divize.

"Lidi mě asi nemají moc rádi, chtějí mě vidět mrtvého. Všichni pojedou na dovolenou a já budu hrát 3 na 3, fanoušci si asi myslí, že potřebuju trénovat," smál se Jágr, který by se měl na All Star Game potkat se svým trenérem Gerardem Gallantem a dvěma spoluhráči, Robertem Luongem a Aaronem Ekbladem.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Američanka obvinila britského prince Andrewa z toho, že ji jako 17letou sexuálně zneužil

Pětatřicetiletá Američanka Virginia Guiffreová obviňuje britského prince Andrewa, že ji coby 17letou dívku zneužil. Princovi ji prý "dodal" už nežijící americký finančník Geoffrey Epstein. Buckinghamský palác toto obvinění odmítl jako "falešné a bezdůvodné".

Epsteinova blízká přítelkyně Ghislaine Maxwellová, která působila jako jeho dohazovačka, údajně v Londýně Guiffreové nařídila, aby pro "prince Andrewa udělala to, co dělává pro Epsteina". Guiffreová vzpomíná, že princ ji zneužil v koupelně a pak v ložnici. Prý se k ní nechoval nijak hrubě, poděkoval jí. "Nemohla jsem uvěřit tomu, že je do toho zapleten i člen královské rodiny," vzpomíná. Princ Andrew ji prý zneužil ještě na dvou dalších místech, jednou v Epsteinově rezidenci v New Yorku a jednou v jeho komplexu v Karibiku.

před 1 hodinou

U Hrušovan na Litoměřicku spadlo ultralehké letadlo, dva lidé utrpěli středně těžké až těžké zranění

Ultralight spadl dnes dopoledne u Hrušovan na Litoměřicku. Dva lidé utrpěli středně těžké až těžké zranění. O jeho pádu se záchranáři dozvěděli po 10:00. "Jednu osobu jsme transportovali leteckou záchrannou službou do ústeckého traumacentra, druhá osoba jela sanitou také do ústeckého traumacentra," uvedl krajský mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Okolnosti nehody policie šetří. "Rovněž byl vyrozuměn ústav pro zjišťování leteckých nehod," dodala mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy