Jágr jen asistoval u další porážky Rangers

Red Spo
30. 3. 2008 21:32
Pittsburgh - NY Rangers 3:1
Jaromír Jágr v šanci proti Buffalu před brankářem Ryanem Millerem. Puk nakonec odhlavičkoval buffalský obránce. | Foto: Reuters

Pittsburgh - Hokejisté New Yorku Rangers prohráli v nedělním zápase NHL 3:1 v Pittsburghu. Penguins se tak dostali na první místo Východní konference.

"Jezdci" přitom začali lépe, když už ve 4. minutě Jaromír Jágr připravil přesilovkový gól pro Brandona Dubinskyho.

Jenže po šesti minutách vyrovnal Marian Hossa a dvě minuty před koncem první třetiny otočil vývoj utkání v početní výhodě Jevgenij Malkin.

České mládí zazářilo. Tlustý a Krejčí zařídili výhry

Na oba góly přihrával Sidney Crosby a přispěl tak ke skvělé domácí bilanci "Tučňáků". Ti v březnu neprohráli ani jeden z deseti zápasů na vlastním ledě.

Hosté byli v dalším průběhu zápasu aktivnějším týmem, ve druhé třetině dokonce Pittsburgh přestříleli 11:4, ale vyrovnat se jim nepodařilo. V poslední minutě naopak uzavřel skóre na konečných 3:1 Maxime Talbot.