Hrůzné zranění v juniorské lize. Brusle rozřízla brankářovi nohu

Sport Sport
13. 12. 2019 10:15
Krvavé zranění Tysona Tuckera ukončilo noční duel v zámořské juniorské lize OHL.
Varování: Video obsahuje drastické záběry. | Video: Sport

Sedmnáctiletého brankáře Nigary v průběhu druhé třetiny nechtěně zranil útočník Londonu Knights svoji bruslí, když se oba hráči dostali do nekontrolované kolize.

Tucker jen několik sekund po nárazu začal silně krvácet a přivolaní lékaři měli plné ruce práce, aby dokázali prýštící krev zastavit.

Z ledu musel být zraněný brankář Niagary odnesen na nosítkách a poté se přesunul přímo do nemocnice. Tři hodiny poté už klub informoval na sociálních sítích fanoušky, že je Tucker po operaci a mimo ohrožení života. 

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy