Horák rozhodl v KHL v poslední minutě o výhře Podolsku

5. 10. 2014 18:02
Český útočník Roman Horák rozhodl gólem v poslední minutě o vítězství Podolsku v Kontinentální hokejové lize nad Jaroslavlí.
Roman Horák ještě v dresu Calgary
Roman Horák ještě v dresu Calgary | Foto: Reuters

Moskva - Český útočník Roman Horák rozhodl gólem v poslední minutě o vítězství Podolsku v Kontinentální hokejové lize nad Jaroslavlí. Třiadvacetiletý bývalý hráč Calgary a Edmontonu v NHL zlomil 47 sekund před závěrečnou sirénou nerozhodný stav 2:2 ve prospěch domácího týmu.

Podolsk přerušil začínající sérii dvou porážek a v Západní konferenci se bodově dotáhl na Jaroslavl, které patří deváté místo.

Gól dal v dnešním programu i Jakub Petružálek, ale byl jediným střelcem Jekatěrinburgu v Kazani, zatímco jeho spoluhráč Jakub Kovář inkasoval dvakrát. Jejich tým zůstal na dně Východní konference.

Kontinentální hokejová liga:

Dynamo Moskva - HK Soči 2:1 v prodl., Kazaň - Jekatěrinburg 2:1 (za hosty Petružálek 1+0), Viťaz Podolsk - Jaroslavl 3:2 (za domácí Horák 1+0).