Hokejový tvrďák Kočí dohraje sezonu na Spartě

Sport Sport
20. 12. 2011 13:30
Sparta chtěla, aby Kočí podepsal o další rok
David Kočí se ve Spartě osvědčil. Klub mu nabídl smlouvu i na další sezonu
David Kočí se ve Spartě osvědčil. Klub mu nabídl smlouvu i na další sezonu | Foto: Jakub Šafránek

Praha - Obránce David Kočí dokončí sezonu v pražské Spartě.

Třicetiletého hokejistu, jenž se v polovině října dohodl se Spartou na smlouvě na tři týdny, kterou poté o měsíc prodloužil, si chtěla Sparta zavázat i na další sezonu, obě strany se však dohodly na smlouvě, která vyprší po tomto extraligovém ročníku.

Sparta to uvedla v tiskové zprávě.

"Jednání dospěla k definitivnímu závěru. David měl i jiné možnosti, ale nakonec jsme se dohodli a bude ve Spartě pokračovat do konce sezony," uvedl sportovní manažer a trenér Sparty Josef Jandač.

Čtěte také:
Sparta vyhrála v Brně, ve Zlíně opět střílely Pardubice
Vašíček: Proti Kočímu si nikdo nechtěl nic dokazovat
Řízný bek Sparty Kočí úřadoval: Holecovi polámal žebra

Kočí, kterému se před sezonou nepodařilo získat smlouvu v žádném klubu v zámoří, kde před tím 11 let působil, odehrál ve Spartě 21 zápasů, ve kterých si připsal tři asistence a nasbíral 47 trestných minut.

"Jednání probíhala korektně a myslím si, že vše dopadlo ke spokojenosti obou stran. Na Spartě se mi moc líbí a jsem rád, že jsme se s klubem dohodli na podmínkách další spolupráce. Je polovina prosince a mně už se moc nechtělo uvažovat nad jiným působištěm," přiznal Kočí, který je odchovancem pražského klubu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června, oznámila šéfka Sejmu

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června a případné druhé kolo o dva týdny později 12. července. Očekávaný termín voleb dnes oficiálně oznámila předsedkyně Sejmu, dolní komory polského parlamentu, Elžbieta Witeková.

Oznámené datum voleb chtěla vládnoucí strana Právo a spravedlnost (PiS). Její předseda Jaroslaw Kaczyński minulý týden rezolutně prohlásil, že volby budou nejpozději 28. června navzdory veškerým snahám opozice je překazit. Pohrozil přitom využitím "všech prostředků, jež má stát k dispozici".

Volby prezidenta byly původně vypsané na 10. května a PiS jejich konání chtěla prosadit za každou cenu i přes epidemii covidu-19. Umožnit to měl zákon o korespondenčním hlasování, jehož schválení ale zdržel Senát, v němž má většinu opozice. Proto se volby nekonaly ani do konce května.

Zdroj: ČTK
Další zprávy