Titul mistra světa i Stanley Cup. To byla kariéra Tomáše Kaberleho

K vrcholům kariéry hokejisty Tomáše Kaberleho patřilo vítězství ve Stanley Cupu, jehož dosáhl v roce 2011 v dresu Bostonu.
Tomáš Kaberle, mistr světa z roku 2005 a vítěz Stanleyova poháru v dresu Bostonu z roku 2011, definitivně pověsil brusle na hřebík a bude se v Torontu věnovat své rodině.
Možná, že ze syna Lukáše vyroste třetí generace úspěšného hokejového rodu. Otec František Kaberle je totiž dvojnásobným mistrem světa a v dresu SONP Kladno slavil pět titulů československého šampiona.
Tomáš (vlevo) se hlavně v reprezentačním dresu v obraně potkával se starším bratrem Františkem. Snímek je z úspěšného světového šampionátu 2005 v Rakousku.
V extralize Tomáš Kaberle debutoval coby 17letý v sezoně 1994-95 a v týmu zůstal až do roku 1998.
Foto: ČTK
Sport Sport
22. 9. 2016 19:15
Připomeňte si s námi kariéru hokejové mistra světa a vítěze Stanley Cupu Tomáše Kaberleho, jenž ukončil svoji bohatou kariéru kariéru.

Tomáš Kaberle ukončil kariéru. "Já ani nevěděl, že se to má oznamovat," směje se - čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Spolupracovnice Navalného Sobolová zastavila svoji předvolební kampaň

Spolupracovnice ruského opozičního představitele Alexeje Navalného Ljubov Sobolová oznámila na facebooku, že zastavuje svoji kampaň před zářijovými volbami do Státní dumy. K tomu rozhodnutí ji podle jejích slov dovedly obavy o bezpečnost svých podporovatelů v situaci, kdy vláda pronásleduje své oponenty, i skutečnost, že jí jako spolupracovnici organizace, která byla prohlášena za extremistickou, kandidovat zakazuje zákon.

Zdroj: ČTK
Další zprávy