FOTO: Na prvním tréninku reprezentace chybělo devět hráčů. Jandač se vypořádává s omluvenkami

Podívejte se na fotografie z tréninku...
Čeští hokejisté se sešli pouze s 19 z 28 nominovaných hráčů. Devítka krajánků z Ruska, kteří ještě v pondělí hrají zápasy KHL, se k týmu připojí až ve středu.
"Rozhodli jsme se, že jim necháme den volna. Pokud by to nebylo úplně nutné, tak by ve středu nenastoupili a jeli až na turnaj do Ruska," uvedl trenér Jandač.
Na odpoledním tréninku v Praze se tak hlásili Michal Vondrka,
...Zbyněk Michálek,
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
11. 12. 2017 18:31
Podívejte se na fotografie ze srazu české hokejové reprezentace v Praze před Channel One Cupem...
 

Právě se děje

před 9 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy