Jednadvacátý pohár pro Kanadu, osmé stříbro pro Čechy. Hlinkův memoriál se rozloučil s Břeclaví

Prohlédněte si fotografie z finálového zápasu...
Češi prošli do finále Memoriálu Ivana Hlinky těsnou výhrou 2:1 nad Ruskem...
...Kanada postoupila přes Švédsko, na turnaji navíc ani jednou neprohrála.
Po loňském neúspěchu, kdy zámořský tým neprošel ani do play off, přijel letos jako největší favorit.
Češi byli v pozici obhájců. Loni ve finále porazili Američany poměrem 4:3.
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
12. 8. 2017 20:05
Česká reprezentace do osmnácti let zlato na Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi neobhájila. Ve finále padla s Kanadou 4:1. Podívejte se na fotografie ze zápasu...
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy