reklama
 
 

Jágr hájí Čechy: Nechápu kritiku národního týmu. Podívejte se, proti komu jsme hráli

23. 9. 2016 9:57
K výkonům českého národního týmu na Světovém poháru se na sociální síti vyjádřil legendární Jaromír Jágr. Slavná osmašedesátka chválila a reprezentanty bránila před kritikou.

SunriseJaromír Jágr i přes to, že se českému hokejovému týmu nepodařilo na Světovém poháru postoupit ze základní skupiny do semifinále, ocenil jeho vystoupení v Torontu. Líbilo se mu, že svěřenci kouče Josefa Jandače nevypustili poslední zápas a dokázali porazit silný výběr USA.

Duel dvou mužstev bez šancí na postup vyhráli čeští hokejisté 4:3. A Jágr, jemuž začíná přípravný kemp s Floridou, si utkání nenechal ujít. "Super zápas. Kdo si nešel lehnout, nemusí litovat," uvedl Jágr na svém facebookovém profilu.

"Jinak moc nechápu kritiku našeho týmu v předchozích zápasech. OK, prohráli jsme, ale také se podívejte, proti komu jsme hráli."

Kanada je z jeho pohledu v současnosti bezkonkurenční. "Asi jako basketbalisté USA," přirovnal Jágr. "A Výběr Evropy tvoří výborní hráči. Kdo sleduje NHL, musí souhlasit. A kdybychom měli trochu více štěstí v prodloužení, tak jsme dnes hráli o semifinále," litoval Jágr porážky s týmem Evropy 2:3 v prodloužení.

Čtyřiačtyřicetileté legendě, která již ukončila reprezentační kariéru a českým trenérům se z účasti v Torontu omluvila, se z celkového pohledu vystoupení na prestižní akci zamlouvalo. "Je to jen můj názor. Mně se naše hra líbí a musím říci, že dost hráčů mě mile překvapilo," uvedl Jágr.

autoři: ČTK, Sport | 23. 9. 2016 9:57

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama