Zápas plný zvratů přinesl českým juniorům bod možná s cenou zlata

Zápas plný zvratů přinesl českým juniorům bod možná s cenou zlata
Svěřenci kouče Václava Varadi jsou v tabulce skupiny B jsou se čtyřmi body třetí a před posledním zápasem stále nemají jistý postup do čtvrtfinále.
Češi  v pondělním zápase po gólech kapitána Libora Zábranského vedli 2:1.
V 49. minutě vyrovnal Petr Čajka.
O rozhodující trefu se v čase 63:14 postaral Cole Caufield.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
30. 12. 2019 22:36
Prohlédněte si fotografie z třetího vystoupení českých juniorských hokejistů na domácím MS do 20 let, v němž v Ostravě prohráli týmu USA 3:4 v prodloužení.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Americký Senát schválil nominaci Barrettové do nejvyššího soudu

Americký Senát hlasy republikánské většiny schválil nominaci Amy Coneyové Barrettové do funkce soudkyně nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura Reuters. Je to týden před prezidentskými volbami velký úspěch prezidenta Donalda Trumpa, který ji nominoval. Jeho kandidátka posílí konzervativní většinu v devítičlenném tribunálu v poměru šesti ku třem.

Senátoři hlasovali v pondělí pozdě večer téměř výhradně podle stranické příslušnosti. Pro Coneyovou Barrettovou se jich vyslovilo 52, proti její nominaci bylo 48 členů horní komory amerického Kongresu. Proti hlasovala jediná republikánská zástupkyně - senátorka za stát Maine Susan Collinsová, která už dříve uvedla, že nemá nic proti kvalifikaci navržené kandidátky, ale nemyslí si, že je vhodné hlasovat o jejím schválení před volbami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy