Čechy promrhaný náskok mrzet nemusel. Tak si i podruhé poradili s mistry světa

Čechy promrhaný náskok mrzet nemusel. Tak si i podruhé poradili s mistry světa
český tým ani počtvrté v sezoně nepoznal, jak chutná porážka. V úvodním zápase Channel One Cupu porazil Finsko 4:3.
Úvodní zápas tradičního ruského turnaje odehráli na vlastním ledě v Plzni.
Do Logspeed Arény dorazilo bezmála sedm tisícovek diváků.
A nástup měli Češi famózní. Jako první překonal Eetu Laurikainena Milan Zaťovič.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
12. 12. 2019 22:47
Podívejte se ve fotogalerii, jak čeští hokejisté i podruhé v sezoně vyzráli na Finsko. V rámci Channel One Cupu ho porazili 4:3 po prodloužení.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 11 minutami

Předsedou Senátu zůstane Vystrčil, zástupce bude mít nově jen čtyři

Vedení Senátu bude nově pětičlenné, v čele zůstane Miloš Vystrčil (ODS). Počet místopředsedů horní komory se o jednoho snížil. Zůstanou jimi Jiří Růžička a Jan Horník z klubu Starostů, Jiří Oberfalzer z klubu ODS a TOP 09. Nováčkem bude Jitka Seitlová (KDU-ČSL). Dohodly se na tom senátorské kluby v rámci povolebního uspořádání, oznámil dnes předseda klubu ODS a TOP 09 Zdeněk Nytra.

Klub pro liberální demokracii - Senátor 21 ani společný klub ANO a ČSSD nebudou mít zastoupení v užším vedení horní komory. Místo ve vedení po Milanu Štěchovi (ČSSD), který po čtvrt století v říjnových volbách mandát neobhájil, tak zůstane neobsazené.

Senátní výbory se o jeden rozšíří rozdělením zdravotního a sociálního. Sociální výbor povede dosavadní místopředsedkyně Senátu Miluše Horská z klubu KDU-ČSL. Senátní komise pro audity EU o unijních dotacích se změní na komisi pro dohled nad poskytováním dotací z veřejných rozpočtů, nově vznikne komise pro kraje postižené těžbou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy