Sparta ulovila Bílé Tygry, obrat dokončila v přesilovce

Prohlédněte si fotografie z úterní souboje hokejistů Sparty a Liberce, v němž domácí hráči vyhráli v prodloužení 4:3.
První třetina přinesla hned pět branek. V tabulce třetí Pražané z nich dali dvě, ale jako kdyby nebyli úplně ve své kůži.
Už na začátku třetí minuty je hned po buly překvapil důrazem na brankovišti Bulík a poté, co jeho trefu potvrdil rozhodčí u videa, mohli se Severočeši radovat z úvodního zápisu do střelecké listiny.
V přesilovce před polovinou první části se Filippi snažil trochu zbytečně vyšperkovat vyloženou šanci přihrávkou na Jelínka, ten ale prázdnou branku z úhlu minul.
Hosté se mohli z další trefy radovat o chvilku později, kdy střelou přes obránce Emingera prostřelil brankáře Novotného Vampola.