Piráti si přijeli do Prahy pro výprask, venku se jim stále nedaří

Prohlédněte si fotografie ze zápasu 38. kola extraligy němž hokejisté Sparty rozdrtili chomutovské Piráty vysoko 7:1.
Domácí začali před nejvyšší návštěvou od svého letního stěhování z Holešovic, k níž dopomohla akce Sparta vzdává hold, v podobném duchu, v němž rozjeli úterní dohrávku s Brnem.
V první třetině sice stihla Jandačova družina ve speciálních dresech nasázet Severočechům "jen" tři góly (zatímco Kometě šest),...
... ale hrálo se znovu prakticky jen na hostující branku a Sparta vypadala nezastavitelně.
Už po 78 vteřinách vstřelil svoji jedenáctou branku v sezoně produktivní obránce Čajkovský. O chvilku později se hákováním provinil Kämpf a po necelé minutě mohl zpátky na led, protože na konci povedené kombinace zakončil zblízka úspěšně Sabolič.