Hokej on-line Finsko - Bělorusko

3. 5. 2006 0:00
Ve čtvrtek od 19:15 sledujte on-line přenos čtvrtfinále hokejového MS mezi Finskem a Běloruskem .

60:00 Utkání skončilo. Finsko porazilo Bělorusko 3:0 a bude v sobotu odpoledne hrát semifinále proti Česku.

59:29 Další vyloučení Finů. Luoma potrestán dvěma minutami za podražení.

59:20 FInové jsou v pěti.

57:20 Finský hokejista Hahl dostává za podražení dvě minuty. Bělorusko si bere oddechový čas a odvolává Mezina.

55:30 Pokračuje finská přesilovka pět na čtyři.

54:47 Gól. Nummelinova střela od modré byla tečováne bruslí O. Jokkinena mezi Mezinovy betony. Finové vedou 3:0.

54:31 Bělorusové budou hrát ve třech. Jerkovič dostává dvě minuty.

53:22 Denisov dostává dvě minuty za podražení.

Uladzimir Denisov z Běloruska (v červeném) a finský útočník Ville Peltonen bojují u hrazení.

50:42 Finové se radovali po Hentunenově střele z gólu, ale videozáznam odhalil hlavnímu sudímu, že puk jen trefil horní tyč.

43:58 Gól. Nummelin našel osamoceného Peltonena před brankou. Mezin se rychle přesunul, ale gólu již nezabránil. Finsko vede 2:0.

43:13 Finové se ubránili. T. Ruutu je na ledě.

41:13 Dvě minuty za podražení dostane T. Ruutu.

40:01 Třetí třetina začala.

40:00 Druhá dřetina skončila. Finsko vede 1:0.

36:53 Tým Běloruska je kompletní.

36:12 O. Jokinnen trefil tyč Mezinovy branky.

35:31 Finové hrají už klasickou přesilovku pět na čtyři.

34:25 Dvě minuty dostává Kurilin. Bělorusové jsou ve třech.

Finský útočník Riku Hahl se spolu se Seanem Bergenheimem raduje ze svého gólu proti Bělorusku.

33:21 Hned po buly dostává dvě minuty za držení Skabelka.

33:20 Lehtonen dostává dvě minuty.

30:00 Finové mají minimální převahu ve střelách na branku v poměru 13:12.

29:59 Utkání se hraje v ospalém tempu. Finové akceptovali tempo Bělorusů. Střeleckých šancí je na obou stranách málo.

20:26 Finové jsou v plném počtu.

20:01 Druhá třetina byla zahájena. Bělorusové dohrávají šestadavcet sekund přesilovky.

20:00 První třetina skončila. Finsko vede 1:0.

18:24 Lehtonen dostává dvě minuty za hrubost.

11:51 Peltonen je na ledě, Finové jsou kompletní.

9:51 Peltonen je vyloučen na dvě minuty.

9:24 Gól. Hahl po překvapivé přihrávce Bergenheima překonal zblízka Mezina. Finsko vede 1:0.

8:07 Bělorusové jsou v plném počtu.

6:07 Čupris míří na trestnou lavici, dostává dvouminutový trest.

4:27 Finové jsou kompletní, Ruutu je na ledě.

2:27 Jarko Ruutu dostává dvě minuty. Bělorusko bude hrát přesilovku.

0:01 Čtvrtfinálové utkání MS mezi Finskem a Běloruskem bylo zahájeno.

Pravděpodobné sestavy:

Finsko:  Norrena - Nummelin, Berg, Kukkonen, Lehtonen, Mäntylä, Saravo, Luoma - Miettinen, O. Jokinen, Peltonen - Hentunen, Pirnes, Kallio - J. Jokinen, M. Koivu, T. Ruutu - Bergenheim, Hahl, J. Ruutu - Rita. Trenér: Erkka Westerlund.
Bělorusko: Mezin - Makrickij, Denisov, Kopat, Kosťučenok, Svito, Jerkovič, Rjadinskij - Ugarov, Michalev, Dudik - Kurilin, Meleško, Čupris - Kukuškin, Antoněnko, Skabelka - Kosticyn, Zadělenov, Grabovskij - Savin. Trenér: Glen Hanlon.

Vítěz duelu Finsko - Bělorusko se v semifinále MS střetne s českým týmem.

Čtvrtfinále hokejového MS Finsko - Bělorusko začíná ve čtvrtek v 19:15.