Video: Hokej na vodě. Venkovní zápas v AHL nezastavil ani silný déšť

Sport Sport
8. 1. 2017 9:49
Prší? Nevadí, hrajte dál! Venkovní zápas v zámořské AHL pokračoval navzdory silnému dešti, a tak po sobě hokejisté při kombinacích s pukem cákali vodu.
Venkovní zápas v hokejové AHL nabídl kvůli dešti vskutku netradiční podívanou.
Venkovní zápas v hokejové AHL nabídl kvůli dešti vskutku netradiční podívanou. | Foto: Twitter

Praha – Zatímco zámořská NHL poutá přepychem, nižší AHL nabízí drsnější podmínky. Potvrdil to sobotní zápas pod širým nebem mezi týmy Ontario Reign (farma Los Angeles) and Bakersfield Condors (farma Edmontonu).

Klání na vysokoškolském stadionu, kde se obvykle hraje americký fotbal, vyhrál Bakersfield 3:2 v prodloužení, a tak mohl slavit i český obránce David Musil.

V zámoří však řeší něco úplně jiného – podmínky, které nabídla druhá třetina. Přestože začalo silně pršet, pořadatelé duel nepřerušili, což vedlo k hodně netradičním momentům:

 

Právě se děje

před 30 minutami

Při nehodě autobusu v Pákistánu zemřelo 26 lidí, dalších 12 je zraněných

Nejméně 26 lidí zemřelo a 12 osob utrpělo zranění, když v neděli zřejmě kvůli poruše brzd narazil autobus do skály na horské silnici v Pákistánu. S odvoláním na místní úřady o tom informovala agentura Kjódó. Nehoda se stala v hornaté oblasti na severozápadě země asi 390 kilometrů severně od metropole Islámábád. Podle jednoho z místních policejních důstojníků čelí záchranáři ve složitému terénu obtížím, neboť nemají dostatek potřebného vybavení. Přeživší, mezi kterými jsou i ženy a děti, nicméně již převezli do blízké nemocnice

Zdroj: ČTK
Další zprávy