Nevěřící Chemici. Oceláři je přejeli silou válce

Prohlédněte si galerii z šestého finále extraligy v Litvínově, které rozhodlo o tom, že se o titulu rozhodně ve čtvrtek na ledě Třince.
Hráči Třince totiž v úterý zvítězili v šestém finálovém utkání v Litvínově 6:3 a po druhé výhře za sebou vyrovnali stav série na 3:3.
Oceláři zahájili druhý duel v pořadí, v němž měli nůž na krku, podle očekávání s Hrubcem v brance a zdravě sebevědomě. Už ve druhé minutě otevřel skóre Hrňa.
V 16. minutě jel Lukeš sám na Hrubce a přestože se zdálo, že gólmana svým manévrem zmátl, kotouč do branky nedostal. Vynahradil si to v 18. minutě, kdy při nenápadném útoku prostrčil puk na Jánského a ten svižnou ranou zblízka vyrovnal.
Radost Litvínova ale trvala pouze 18 vteřin, neboť Plíhal vrátil vedení Slezanům
21. 4. 2015 21:36