Pěsti v O2 areně. Češi v Euro Hockey Tour podruhé vítězní

Prohlédněte si galerii z vypjatého druhého přípravného zápasu mezi českou a ruskou reprezentací, který v Praze vyhráli svěřenci kouče Růžičky 4:3. .
Bez jedenácti vteřin přesně v polovině zápasu se dokonce strhla bitka, s níž měli švédští hlavní sudí Tobias Bjork a Mikael Sjöqvist plné ruce práce.
Ruský bek Michail Grigorjev byl jedním ze čtyř vyloučených za hrubost. Navíc ten samý hráč za čtyři minuty šel na trestnou lavici znovu - tentokrát za vzájemné "osekávání" s Tomášem Zohornou.
O tom, že se dnes v Praze nehráli v rukavičkách, svědčí i nehokejová pozice ruského forvarda Nikity Sošnikova.
Ze souboje českého lva a ruských fanoušků vyšli nakonec lépe domácí,...
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
7. 2. 2015 19:53
Prohlédněte si fotogalerii z vypjatého druhého přípravného zápasu mezi českou a ruskou reprezentací, který v Praze vyhráli svěřenci kouče Růžičky 4:3. .

Více o zápase Česko - Rusko čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Východní Indii zasáhl cyklón, do pobřežních oblastí přinesl záplavy

Prudké deště a silný vítr přinesl do východní Indie cyklón, který vyvrátil tisíce stromů a sloupů elektrického vedení. Část pobřežních oblastí postihly záplavy, které odřízly od spojení s okolním světem stovky vesnic, informovala v pondělí agentura AP.

Ze zasažených oblastí zatím nejsou hlášeny žádné potvrzené oběti. Jeden rybář je pohřešován a další utrpěl zranění, když jejich loď smetla vysoká vlna.

Úřady ve státech Odiša a Ándhrapradéš byly v neděli v nejvyšší pohotovosti před příchodem cyklónu, který provázela rychlost větru až 85 kilometrů v hodině. Tisíce lidí byly preventivně evakuovány. V pondělí už bouře zeslábla, zatímco postupuje směrem na západ.

Letos v květnu zasáhla západní pobřeží Indie silná bouře, která si vyžádala nejméně 140 obětí. O týden později zasáhl východní pobřeží Indie a sousední Bangladéš další cyklón, který si vyžádal nejméně šest mrtvých a evakuaci více než miliónu obyvatel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy