Hanzl gólem a přihrávkou pomohl Nižněkamsku k další výhře

27. 10. 2017 21:44
Pátým gólem v sezoně přispěl útočník Robin Hanzl v Kontinentální hokejové lize k vítězství Nižněkamsku na ledě Vladivostoku 2:1.
Robin Hanzl
Robin Hanzl | Foto: Michal Eger

Moskva - Bývalý hráč Litvínova otevřel skóre v 6. minutě v přesilové hře a v 36. minutě navíc v další početní výhodě asistoval u vítězné branky. Domácí tým dokázal už pouze snížit.

Hanzl se trefil po třech týdnech a s bilancí pět gólů a dvanáct asistencí z 23 zápasů vystřídal na druhém místě týmové produktivity Andreje Nestrašila. Nižněkamsk vyhrál čtvrté utkání po sobě a je třetí v tabulce Východní konference.

Mezi střelce se zapsal také obránce Vojtěch Mozík, ale jeho čtvrtý gól v sezoně a asistence pouze zmírnily porážku Podolsku 2:4 s Jaroslavlí. Viťaz prohrál osmý z posledních devíti zápasů.

Kontinentální hokejová liga:

Vladivostok - Nižněkamsk 1:2 (R. Hanzl 1+1), Kunlun Red Star - Kazaň 1:2, Lada Togliatti - Chanty-Mansijsk 4:0, Jokerit Helsinky - Dinamo Minsk 2:0, Čerepovec - Barys Astana 4:3 v prodl., Nižnij Novgorod - Novosibirsk 1:2 po sam. nájezdech, Viťaz Podolsk - Jaroslavl 2:4 (za domácí Mozík 1+1), Slovan Bratislava - Petrohrad 0:5, Spartak Moskva - Dynamo Moskva 2:0 (Radil 0+1).