Hanzal dal dva góly Anaheimu a byl hvězdou utkání

24. 10. 2011 8:11
Anaheim - Phoenix 4:5
Martin Hanzal
Martin Hanzal | Foto: Reuters

Praha - Český útočník Martin Hanzal se dvěma góly zasloužil o vítězství Phoenixu 5:4 na ledě Anaheimu a byl vyhlášen hlavní hvězdou utkání.

Obě trefy zaznamenal v první třetině. U té první mu asistoval Radim Vrbata.

"Čekal jsem na gól šest sedm zápasů, takže to byl příjemný pocit, když jsem se poprvé trefil," těšilo Hanzala, který si v předchozích šesti duelech připsal tři přihrávky.

Šlágr pro Capitals. Rozstříleli Detroit, Vokoun zářil
Eliáš se trefil proti San José, Havlát poprvé nastoupil

Hanzal nejprve v 5. minutě otevřel skóre utkání, když do odkryté brány zakončoval akci Boedkera a Vrbaty. O deset minut později završil divokou úvodní třetinu vyrovnáním na 2:2.

Rozhodující náskok si hosté vytvořili během první půle druhé dvacetiminutovky, kdy třemi slepenými góly odskočili do tříbrankového vedení, které Anaheim už nedokázal dohnat.