Golyšev si za likvidační zákrok na Nedorosta tři zápasy nezahraje, trest dostal i Říha

Sport Sport
13. 1. 2017 9:54
Útočník Jekatěrinburgu Anatolij Golyšev od disciplinární komise KHL obdržel trest na tři zápasy za pozdní hit na Václava Nedorosta. Golyšev způsobil Nedorostovi těžký otřes mozku, který jej patrně vyřadí ze hry až do konce sezony. Trest si vyslechl také český trenér Slovanu Bratislava Miloš Říha, který vyběhl na led Nedorostovi na pomoc. Za opuštění střídačky, kterého se letos dopustil již podruhé, nesmí vést svůj tým v pátečním zápase s Astanou.
Václav Nedorost obléká dres Slovanu již třetí sezónu.
Václav Nedorost obléká dres Slovanu již třetí sezónu. | Foto: Lukáš Caha
 

Právě se děje

před 55 minutami

Hlavní líčení v brněnské korupční kauze Stoka bude pokračovat až příští rok

Krajský soud v Brně bude v hlavním líčení sledovaného případu obžaloby z korupce na radnici Brno-střed, takzvané kauze Stoka, pokračovat v roce 2021. Listopadové i prosincové termíny soud odvolal. Vyplývá to z justiční databáze.

V kauze je obžalováno 11 lidí a dvě firmy včetně někdejšího politika za hnutí ANO Jiřího Švachuly. Právě ten byl podle státního zastupitelství hlavou skupiny, která ovlivnila desítky zakázek správy nemovitostí městské části Brno-střed a 27 zakázek v městské části Brno-střed, kdy výše úplatků podle státního zástupce dosáhla až 47 milionů korun. Švachula vinu popřel.

Hlavní líčení začalo 21. září, pokračovalo další dva jednací dny, následující dva jednací dny byly 6. a 7. října. Soud během těchto pěti dní vyslechl obžalované. Na listopad a prosinec bylo původně nařízeno ještě dalších zhruba 15 jednacích dní, soud je ale všechny postupně odvolal. První nezrušený termín je nyní vypsán na 5. ledna, jde o třídenní blok, poslední termín je zatím 18. března.

Zdroj: ČTK
Další zprávy