Furch pomohl Omsku k další výhře, i když si pokazil průměr

30. 9. 2017 18:51
Další český brankář Jakub Kovář naopak s Jekatěrinburgem vedl v Číně nad Kunlunem Red Star, domácí celek ale nakonec zvítězil 2:1.
Dominik Furch.
Dominik Furch. | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Brankář Dominik Furch zneškodnil v Kontinentální hokejové lize 29 střel a pomohl Omsku k vítězství 3:2 v Jaroslavli. Český reprezentant sice inkasoval jako první, ale jeho spoluhráči stav v druhé třetině otočili a v 53. minutě pojistil vedení hostů Jegor Martynov.

Furch dostal v každém ze tří předchozích zápasů jen jeden gól a blízko byl i dnes, jenže na konci předposlední minuty mu pokazil průměr kanadský útočník Maxime Talbot. Omsk nicméně tříbodovou výhru udržel a vede Černyševovu divizi.

Další český brankář Jakub Kovář naopak s Jekatěrinburgem vedl v Číně nad Kunlunem Red Star, domácí celek ale nakonec zvítězil 2:1. Rozhodující gól padl v 56. minutě, Kunlun v divizi ztrácí na vedoucí Omsk dva body.

Kontinentální hokejová liga:

Kunlun Red Star - Jekatěrinburg 2:1, Čeljabinsk - Barys Astana 2:1, HK Soči - Chanty-Mansijsk 2:3 v prodl., Jaroslavl - Omsk 2:3.