FOTO Veteráni a Kovář řídili v O2 areně výhru nad Finskem

Dvaačtyřicetiletý kapitán českého týmu Petr Nedvěd rozhodl gólem ze 38. minuty o triumfu nad Finskem, který potvrdil Jaroslav Hlinka.
Čeští hokejisté díky gólu Petra Nedvěda mohou slavit teprve druhou výhru v sedmém zápase tohoto ročníku Euro Hockey Tour.
...za což si vysloužil od spoluhráčů gratulace.
Finský brankář Koskinen se za střelou Nedvěda z levého kruhu k bližší tyči mohl jen ohlédnout.
Ještě větší zásluhu na českém triumfu měl Jakub Kovář, který si připsal 39 úspěšných zákroků,...
Sport Eduard Erben, Sport
19. 12. 2013 21:30
Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase Channel One Cupu, který se hrál v pražské O2 areně, Finsko 2:0. Největší zásluhu na vítězství má brankář Jakub Kovář.

PrahaČeští hokejisté porazili v úvodním zápase Channel One Cupu, který se hrál v pražské O2 areně, Finsko 2:0. Největší zásluhu na vítězství má brankář Jakub Kovář, jenž díky 39 zákrokům a výbornému výkonu udržel čisté konto.

Vítězný gól vstřelil ve 38. minutě dvaačtyřicetiletý český kapitán Petr Nedvěd, do prázdné branky pak v závěrečné minutě při power play soupeře pojistil českou výhru další veterán v českém výběru, sedmatřicetiletý Jaroslav Hlinka.