FOTO Sparta srazila k ledu Piráty, stále je však poslední

FOTO Sparta srazila k ledu Piráty, stále je však poslední
V utkání 16. kola Tipsport extraligy se utkala poslední Sparta s devátým Chomutovem.
V sestavě Pirátů nechyběl hvězdný útočník Michael Frolík.
Sparťanský Miroslav Forman se dostal do šarvátky. Sparta brzy prohrávala. Už v 6. minutě skóroval hostující Štěpán Hřebejk.
...
Foto: CPA - Eduard Erben
CPA - Eduard Erben
30. 10. 2012 21:13
V utkání 16. kola Tipsport extraligy se utkala pražská Sparta s chomutovskými Piráty. Vy se můžete podívat na fotogalerii z tohoto utkání.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy